0zł
Filter by
Hind (min – max)
Värv
Tootjad
more... less
Weight
kg kg
Raami materjal
Eesmine amortisaator
Tagumine amortisaator
Ketaspidurid
Aasta

BMX jalgrattad

Kuigi võib tunduda, et sellist tüüpi jalgratas näeb oma suuruse tõttu välja nagu laste jalgratas, pole see nii. BMX jalgrattad on loodud selleks, et teha erinevaid trikke spetsiaalselt kohandatud asukohtades või linnas.

Vaata rohkem Näita vähem

BMX jalgrattad e-pood

Kuigi võib tunduda, et sellist tüüpi jalgratas näeb oma suuruse tõttu välja nagu laste jalgratas, pole see nii. BMX jalgrattad on loodud selleks, et teha erinevaid trikke spetsiaalselt kohandatud asukohtades või linnas. BMX jalgrattad on kergesti äratuntavad tüüpiliselt madala geomeetria ja madalal asuva sadula poolest, sest selle rattaga sõitmisel on jalgratturid enamasti seisvas asendis. Eriti tugev raam ja veljed, mitte lööke pehemendav esihark, paksud 20” rehvid, mis võtavad vastu löökenergiat platvormilt hüpates, kõrge ja tugevdatud juhtraud, mida saab pöörata 360 kraadi. Kõik on tehtud just sellisel viisil, et saaksite teha akrobaatilisi trikke nii BMXi erirajal kui ka pargis või linnas sõites. BMX rattad kaaluvad umbes 11-12 kg. Meie pakutava BMX jalgratta tootja on Diamondback.

BMX jalgratta hind sõltub jalgratta omadustest, jalgrattaosade kvaliteedist ja vastupidavusest. Odaval BMX jalgrattal võivad olla lihtsad veljed, nii et need võivad olla sobivamad kui soovite alustada kõige lihtsamate BMX trikkide õppimist. Kui teie BMX oskused kasvavad ja paranevad on soovitatav keskenduda tugevamatele, vastupidavamatele ja paremini toimivatele mudelitele.

Jalgratta valimisel on oluline teada, et soodsal jalgrattal peaks olema:

  • - kerged, kuid tugevad osad;
  • - varustatud väikese esitähega (kui te kavatsete teha erinevaid trikke) ja jalgrattal on üks käik;
  • - kahekordsed veljed (kui te kavatsete teha erinevaid trikke);
  • - kaetud mutrid.

Kui see on teie esimene BMX jalgratas ei tohiks valida tippjalgratast. Alles pärast jalgratta eripärade tundma õppimist ja sõitmisega alustamist peaksite otsustama, millist jalgratast vajate. Hiljem saate pärast oma vajaduste väljaselgitamist valida oma vajadustele vastava jalgratta.

BMX jalgrattaid on kahte tüüpi: Võidusõiduratas ja BMX freestyle jalgratas, mida kasutatakse trikisõitudeks, nii et parim jalgratas on see, mis sobib teie isiklike vajadustega. Võidusõidurattad on suhteliselt kerged, loodud kiiremaks sõiduks samas kui BMX Freestyle jalgrattad on orienteeritud manööverdusvõimele, erineva keerukusega trikkidele, hüppetele kaldteedel, sildadel, kõnniteedel, käsipuudel ja mujal. Nendel jalgratastel on siledamad ja laiemad rehvid, rohkem kodaraid, veidi raskem raam. BMX jalgrattaga sõitmisel ja trikkide tegemisel suureneb kukkumise ja enda vigastamise oht. Seetõttu on soovitatav kasutada kaitsmeid ja kvaliteetset kiivrit.

BMX jalgratta hooldus

Selleks, et jalgratast õlitada ja kaitsta mistahes teedel, pakume erinevaid jalgrattahooldustooteid, alates ketiõlist või pihustist kuni kaitsvate puhastajateni, sadula puhastusvahenditeni jne. Meie tootevalikus on võimalik leida Hanseline ja Bike on Wax jalgratta hooldusvahendeid, mis on kasulikud BMX jalgratturile.

Bikko.ee - kvaliteetsete BMX jalgrataste müük. Soodsad hinnad iga päev ja mugav tarnimine üle Eesti! Kui te ei tea täpselt, milline BMX jalgratas teile sobib, võtke Bikko.ee konsultantidega ühendust, et aidata teil valida kõige sobivam variant.

Võite meiega ühendust võtta e-maili teel [email protected] või telefoni teel: +372 555 14880.