0zł

Kaupade saadavus

Valides huvipakkuva kauba mudeli ja konkreetse suuruse ja/või värvi, näete selle saadavust. Saadavuse järgi saate kaudselt teada ka sellest, ka kui kiiresti saab kauba teile kohale toimetada.

Kaupade saadavuse variandid

1 ) „Saadaval on laos “ – kaup on meie laos. Kohaletoimetamine toimub tavaliselt 24 tunni (üks tööpäev) jooksul pärast makse sooritamist või tellimuse hetkest, kui soovite tasuda sularahas kullerile.

2 ) „Küsi tarneaja kohta “ – valitud kaup pole praegu saadaval, kuid võib olla teel või tarnijate ja tootjate ladudes. Sellise kauba tellimuse korral kontrollime selle saadavuse võimalusi ja teavitame teid täiendavalt. Samuti anname teavet kauba kohaletoimetamise võimaliku tähtaja kohta. Kui teile on kauba kohaletoimetamise tähtajad ja tingimused vastuvõetavad, saadame teile tellimuse kinnituse. Kui olete valinud sularahas tasumise viisi, saadame kauba välja teie makse laekumisel kohe, kui kaup saabub.

Oluline: turvalisuse huvides uuendatakse kaupluse teavet teatud perioodilisusega ja võib juhtuda, et isegi oleku „Laos olemas“ korral ei ole valitud kaupa laos (nt kui teine klient tellis sama kauba veidi varem). Sellisel juhul leiame kliendile sobivaima lahenduse (erihind, lisakingitus jms).