0zł
Filter by
Kategooriad
Hind (min – max)
Värv
Tootjad
more... less
Weight
kg kg
Raami suurus
Tüüp
Raami materjal
Eesmine amortisaator
Tagumine amortisaator
Ketaspidurid
Aasta

Laste jalgrattad

Laste jalgrattad - unikaalne meelelahutus lastele, mis on saadaval lastele vanusest alates 1,5 aastat. Laste jalgrattad arendavad lapse koordinatsiooni, tugevdavad lihaseid ja loomulikult parandavad meeleolu. Lõppude lõpuks on ju lõbus olla õues ja sõita koos sõprade või pereliikmetega ja sukelduda seiklustesse! Lasterattad on mõeldud laste vajaduste ja soovide rahuldamiseks. Samuti on oluline, et rattad oleksid vastavad lapse proportsioonidele.

Vaata rohkem Näita vähem

Laste jalgrattad e-pood

Alustades esimesest jalgrattast, peab lapse kasvades suuremaks muutuma ka jalgratas. Seega, et jalgratas oleks lapse jaoks mugav, tuleks jalgrattad valida vastavalt lapse pikkusele ja vanusele. Mõnel juhul võib ka pedaalide kõrgus olla oluline. Väiksematel võib olla raskusi pedaalide väntamisega, nii et tihti on parim esimene jalgratas neljarattaline või kolmerattaline jalgratas. Pisut suuremate jalgrataste puhul on laste jalgrattad tavaliselt varustatud abiratastega mis lihtsustab sõitma õppimist. Laste jalgrattad on mugavad ja ohutud, sest neil on keti- ja esiratta kaitsed, mis kaitsevad teie last võimalike vigastuste eest. Enamikul juhtudel on jalgrattad lastele üsna odavad ja kui jalgratas on lapsele liiga väike on teil alati võimalik seda müüa või hoida alles noorema lapse jaoks. Meie online jalgrattapoes on suur valik jalgrattaid, nii et leiate kindlasti enda jaoks sobiva. Meie poolt müüdavaid laste jalgrattaid valmistavad UNIBIKE, MERIDA ja ROMET, PUKY, MONTERIA, MAGIC BIKE, MEXLLER, meie tootevalikusse kuuluvad nii tüdrukute kui ka poiste jalgrattad.

Jooksurattad - lapse esimene jalgratas, mille eesmärk on õpetada last tasakaalu hoidma. Neil jalgratastel ei ole pedaale, ratas liigub lapse jalgade abil edasi. Jooksurattaga sõitmisel on eesmärgiks õppida, kuidas säilitada tasakaalu ja arendada põhilisi oskusi tavalise jalgrattaga sõitmiseks. Jooksurattad on mõeldud 1,5 kuni 3-aastastele lastele. Pakume lastele erinevat tüüpi Saksa PUKY jooksurattaid.

Tõukerattad - värviline sõiduvahend, mis sobib vähemalt 2-aastastele lastele. Lastel vanuses 2 kuni 4 aastat soovitatakse kasutada kolmerattalist tõukeratast, kus kaks ratast on ees ja üks taga. Sellised tõukerattad on stabiilsemad, nii et nad sobivad suurepäraselt esimeste oskuste omandamiseks. Suuremad kolmerattalised tõukerattad sobivad 6-aastastele lastele. Kaherattaliste tõukerataste puhul on lapse soovitatav vanus 3 aastat, suuremad tõukerattad sobivad lastele vanuses 4 kuni 8 aastat. Seda tüüpi tõukerattad on paremini manööverdatavad ja sobivad lastele, kes juba oskavad sõita. Igal juhul on konkreetse tõukeratta valimisel soovitatav kontrollida, millisele pikkusele/vanusele see sobib. Müüme KIDZ MOTIONi ja Saksa PUKY tõukerattaid.

12-tollised jalgrattad - sobivad ~75-90 cm, umbes 1,5 kuni 4-aastastele lastele. Sellise suurusega laste jalgratas on tavaliselt varustatud abiratastega, abikäepidemega, mis toetab last kui ta pedaale väntab, samuti ketikaitsega. 2-aastastele (või isegi 1,5-aastastele) lastele mõeldud jalgrattad on varustatud 12" rehvidega ja need võivad olla kas pedaalidega või jooksurattad. Väikesed, kindlad ja laia disainivalikuga raamid, paksud rehvid asfaldi- ja kõva pinnasega teede jaoks. Need laste jalgrattad on tavaliselt varustatud abiratastega, mis aitavad lapsel hoida tasakaalu. Lastel jalgrattad (ratta mõõtmed -12 tolli) on reguleeritava kõrgusega istmega, mugava kaarduva juhtrauaga ja kahe pidurisüsteemiga: pedaaliga tagurpidi vändates ja käsipidur.

14-tollised jalgrattad - sobivad ~ 80–100 cm, umbes 2,5 kuni 5-aastastele lastele. Sellise suurusega laste jalgratastel on samuti abirattad ja muud tarvikud, korv, kell või helisignaal. 2-aastastele lastele mõeldud jalgratastel on paksud rehvid, tugev raam ja abirattad, mis aitavad hoida tasakaalu. Lisaks on 14" lapse jalgrattal reguleeritava kõrgusega sadul, mugav juhtraud ja jalgratta saab peatada käsipiduri abil, mis asub juhtraual, või pedaalidega tagurpidi vändates.

16-tollised jalgrattad - sobivad ~ 90–115 (117) cm, umbes 3,5 kuni 6-aastastele lastele. 16" jalgratastel on samuti abirattad ja muud tarvikud. 3-aastastele lastele mõeldud jalgrattad on tavaliselt varustatud abiratastega. Mõnedel mudelitel on ka spetsiaalne juhtvarras vanemate jaoks, kes soovivad oma lapsele jalgrattaga sõitmist õpetada. 16" laste jalgrattaga on kaasas kasulikke lisatarvikuid: esikorv, pakiraam, helkurid, kell, ketikaitse, poritiivad ja juhtraua kaunistused.

18-tollised jalgrattad - sobivad ~ 99-120 cm, umbes 3,5 kuni 6-aastastele lastele. Enamik neist on abiratasteta, kuid nagu väiksemate laste jalgrataste puhul on neil erinevaid tarvikuid. 4-aastastele lastele mõeldud jalgrattad on varustatud tugeva raamiga, paksude rehvidega, reguleeritava kõrgusega sadulaga, mugava juhtrauaga. Mõnede jalgratta komplektide hulka kuulub ka korv, pakiraam, helkurid, ketikaitse, kaitsmed. 18-tolliseid jalgrattaid saab peatada käsipiduriga või pedaaliga tagurpidi vändates.

20-tollised jalgrattad - sobivad ~ 113–125 cm (+ - 2 cm), umbes 5 kuni 8-aastastele lastele. Mõnedel mudelitel on abirattad, mis aitavad lapsel hoida tasakaalu ja kõrgema tasemega mudelitel on mitu käiku. Viimased on mõeldud lastele, kes ei vaja abirattaid ja neile, kes tahavad õppida ilma nendeta sõitma. Jalgratta saab peatada käsipiduri ja/või jalgpiduriga. Mitme käiguga jalgrattaid saab peatada ainult juhtraual asuvate pidurihoobade abil.

24-tollised jalgrattad - sobivad ~ 125–155 cm (+ - 2 cm), umbes 6 kuni 12-aastastele lastele. Laste jalgrattad on mõeldud nii tüdrukutele kui ka poistele, nad on sama komplektiga. Peamine erinevus on värv. Kui vanemad valivad sobivat rattast, soovitame lastel valida jalgratta värvi. Sellise suurusega jalgrattad on mõeldud neile, kes juba oskavad sõita, nii et lisarattaid ei saa enam lisada. Need 24" ratastega jalgrattad lastele (ja teismelistele) omavad täiskasvanud jalgratta kõiki omadusi: disain ei ole enam lapselik, neil on tavaliselt 3 sisemist või 6 välist käiguvahetusmehhanismi. Seega on see suurepärae valik kui olemasolev jalgratas on liiga väike, kuid täiskasvanud jalgratas on endiselt liiga suur, et olla maanteel mugav.

14-tollised jalgrattad - sobivad ~ 80–100 cm, umbes 2,5 kuni 5-aastastele lastele. Sellise suurusega laste jalgratastel on samuti abirattad ja muud tarvikud, korv, kell või helisignaal. 2-aastastele lastele mõeldud jalgratastel on paksud rehvid, tugev raam ja abirattad, mis aitavad hoida tasakaalu. Lisaks on 14" lapse jalgrattal reguleeritava kõrgusega sadul, mugav juhtraud ja jalgratta saab peatada käsipiduri abil, mis asub juhtraual, või pedaalidega tagurpidi vändates.

16-tollised jalgrattad - sobivad ~ 90–115 (117) cm, umbes 3,5 kuni 6-aastastele lastele. 16"jalgratastel on samuti abirattad ja muud tarvikud. 3-aastastele lastele mõeldud jalgrattad on tavaliselt varustatud abiratastega. Mõnedel mudelitel on ka spetsiaalne juhtvarras vanemate jaoks, kes soovivad oma lapsele jalgrattaga sõitmist õpetada. 16" laste jalgrattaga on kaasas kasulikke lisatarvikuid: esikorv, pakiraam, helkurid, kell, ketikaitse, poritiivad ja juhtraua kaunistused.

Lapsele jalgratta valimisel on oluline pöörata tähelepanu mitte ainult selle tehnilistele omadustele, vaid ka välimusele, mis on eriti oluline lastele. Jalgrattad peavad olema heledad või mängulised, pastellvärvidega. Nii poisid kui tüdrukud armastavad jalgrattaid, mis meenutavad koomiksite, raamatute või arvutimängu kangelaste sõidukeid, nii et laske oma lapsel ise valida. Meie poolt pakutavaid laste jalgrattaid saab osta internetipoest www.bikko.ee. Kui te ei tea, milline jalgratas oleks teie lapsele parim, palume teil pöörduda meie konsultantide poole e-maili aadressil [email protected] või telefoni teel: +372 555 14880.

Bikko.ee e-pood - uued ja head laste jalgrattad, soodsad hinnad ja kiire tarne! Meie kauplusest tasub jalgratast osta!