0zł

MEESTE JALGRATTAD

Meie tootevalikus on erinevaid meeste jalgrataste tüüpe ja tootjaid, alustades maastiku- (MTB), hübriid-, linna-, matka-, maantee-, elektri- ja muudest jalgratastest.

 

Millised jalgrattad on meeste seas kõige populaarsemad?


Hetkel on kõige populaarsemad meeste jalgrattad:


Meeste linnajalgrattad (klassikalised) - pakume laia valikut linnajalgrattaid. Mugav sadul, käepidemed, lisatarvikud (pakiraam, valgustuskomplekt, poritiivad). See kaasaegne ja stiilne jalgratas sobib mitte ainult linnas sõitmiseks, vaid ka rannas sõitmiseks. Valige stiilsete 26” ja 28” rataste vahel, käikudega (3, 6 käiku). Meie tootjad: Romet, Unibike. Pakume Romet, Azimut, Embassy linnajalgrattaid, hetkel kõige populaarsem kokkupandavad jalgratas on Romet Wigry kokkupandav jalgratas. Nende hulka kuuluvad ka stiilsed jalgrattad - kruiiserid.


Meeste maastikurattad (MTB)  - me pakume meeste maastikurattaid 26”, 27,5”, 29” rataste suurusega. Valida saab sellistest kaubamärkide vahel nagu Merida, Romet, Kellys, Unibike.

 

Meeste matkarattad - mugavad ja mitmekülgsed jalgrattad, mis on mõeldud pikaks matkaks ja linnas sõitmiseks. See jalgratas sobib asfaldi-, kruusa- ja metsaradadele. Mugava sõidu jaoks on jalgrattad varustatud poritiibadega, valgustite komplektiga, ketikaitsega, sadulaga, pakiraamiga, harvem ka rattakorvi ja muude tarvikutega. Matkarattad on varustatud sel viisil, et pakkuda mugavat istumist pikemate matkade ajal. Meie tootjad on Romet, Unibike.


Meeste hübriidrattad - sobivad ideaalselt asfaldi-, kruusa- või metsateedel sõitmiseks. Need on sportlikud jalgrattad, mis on eriti populaarsed inimeste seas, kes sõidavad erinevatel teepindadel. Tavaliselt on crossrattad varustatud 28" rehvidega, tavaliselt ketaspiduritega, löögikindla esihargiga jne. Loomulikult sobivad crossrattad ka pikemateks sõitudeks, jalgratta juurde saab lisada erinevaid tarvikuid, näiteks valgustid, rattakorvid jne. Pakume selliste tootjate hübriidrattaid, nagu Merida, Romet, Unibike, Kellys, Azimut.

Meeste hulgas on populaarsed ka elektrijalgrattad, BMX, maanteerattad, cyclocross/gravel ja muud jalgrattad.


Kuidas valida jalgratast?
Mis tüüpi meeste jalgratast osta sõltub teie sõidustiilist, teepinnast ja jalgratta eesmärgist.
Jalgratta valimisel kaaluge, kas see on:
- sportimiseks;
- sõitmiseks linnas;
- sõitmiseks metsateedel, kruusal või liival;
- matkadeks;
- vaba aja veetmiseks.
Kõik see võimaldab teil valida teile sobivaima meeste jalgratta. Kõik, mida peate veel tegema, on valima pakend, värv ja suurus!

 

Meeste jalgratta raami suurus. Millist neist valida?
Jalgratta õige suuruse valimisel on kõige olulisem inimese pikkus. Mida pikem on jalgrattur, seda kõrgem on raam. MTB jalgratta valimisel on oluline pöörata tähelepanu rataste suurusele - 26", 27,5" või 29". Väiksemate ratastega jalgratas on parema manööverdamise võimega, see sobib lühemate jalgratturite jaoks. Suuremate ratastega jalgrattad on veidi vähem manööverdatavad ja sobivad pikematele jalgratturitele. Võimalikud raami mõõtmed: 17", 19", 21", 23" jne.


Kui eelistate mugavat, lihtsat sõitu linnas, pargis, radadel või rannas, siis oleks parim valik linnatüüpi jalgratas. Kui soovite sportlikku varianti, peaksite vaatama maastikurattaid (MTB) ja hübriidrattaid (cross), mis ei ole mõeldud ainult linnas sõitmiseks, vaid ka metsaradadel, kruusateedel sõitmiseks ja pikemate vahemaade läbimiseks. Spordiks (professionaalne või meelelahutuslik) valitakse maantee- või maastikurattad ning pikemateks matkadeks matkarattad.

 

Kust osta meeste jalgrattaid?
Võite osta meeste jalgrattaid, mida pakutakse online jalgrattapoes Bikko.ee. Taskukohased hinnad, laia tootevalik ja suur valik erinevaid raami suurusi võimaldavad teil valida vajadustele vastava jalgratta. Kõik meie müüdavad jalgrattad on uued ja neil on vähemalt 2-aastane garantii.
Te plaanite jalgratta osta, aga ei tea, mis tüüpi meeste jalgratas oleks teie jaoks parim? Võtke ühendust meie konsultantidega telefonil +372 555 14880 või e-maili aadressil: [email protected]. Meie professionaalsed konsultandid aitavad teil valida oma vajadustele sobivaima jalgratta.


Bikko.ee online-jalgrattapood - jalgrataste müük hea hinnaga. Lihtne valida, lihtne tellida. Meie kauplusest tasub osta jalgratast!