0zł
Filter by
Hind (min – max)
Värv
Tootjad
more... less
Weight
kg kg
Raami suurus
more... less
Tüüp
Raami materjal
Eesmine amortisaator
Tagumine amortisaator
Ketaspidurid
Aasta

Hübriidrattad (Cross)

Hübriidratas (mida nimetatakse ka Cross rattaks) on maastikuratta kergem versioon. Hübriidrattad on tavaliselt varustatud 28" ratastega, keskmise laiusega rehvidega koos keskmise sügavusega mustriga. Need jalgrattad sõidavad paremini kõvadel pindadel, kuid sobivad isegi metsaradadel sõitmiseks.

Vaata rohkem Näita vähem

Hübriidrattad (Cross) e-pood

Hübriidratas (mida nimetatakse ka Cross rattaks) on maastikuratta kergem versioon. Hübriidrattad on tavaliselt varustatud 28" ratastega, keskmise laiusega rehvidega koos keskmise sügavusega mustriga. Need jalgrattad sõidavad paremini kõvadel pindadel, kuid sobivad isegi metsaradadel sõitmiseks. Raam on kergem ja suurem kui maastikuratta raam ja jalgratta kaal on 12-15 kg. Enamikul hübriidratastel on lööki pehmendav esihark 50-60 mm amortidega. Üha sagedamini on hübriidrattad varustatud ketaspiduritega. Hübriidratta raamil on fikseeritud kinnituspunktid, nii et teil on ilma lisavarustust muretsemata võimalik kaasa võtta reisivarustust. Õige komplekti korral võivad hübriidrattad olla matkamiseks sobivad või neid saab kasutada off-road sõiduks. Hübriidrattad on alati varustatud käikudega (võib olla 24, 27 käiku jne.) ja laia käikude valiku abil on võimalik sõita kiiremini tasasel teel ja näidata võimsust maastikul või sõites ülesmäge. Hübriidrataste peamiseks eeliseks on mitmekülgsus: väiksema maastikuratta omadustega on hübriidrattad paremini sobivad kõva pinnaga teedel sõitmiseks. Võib-olla on see parim valik neile, kes soovivad kõikjal sõita välja arvatud maastikul ja väga halbadel teedel.

Hübriidrattad (Cross) sobivad ideaalselt neile, kes soovivad sõita, kergelt treenida ja kasutada jalgratast liikumisvahendina. Loomulikult sobivad hübriidrattad ka pikematele matkadele minekuks, jalgratta juurde saab lisada erinevaid tarvikuid: valgustite komplekt, pudelihoidik, korvid jne.

Eestis on populaarsed nii meeste kui ka naiste hübriidrattad. Seda tüüpi jalgratta valimisel on jalgratta raami suurus väga oluline ja see sõltub inimese pikkusest. Raami suurus on naistele ja meestele erinev.

Üks populaarsemaid ja paljude lemmik hübriidratta tootja, kellel on erakordselt hea maine kogu maailmas on MERIDA. Nii amatöörid kui ka spetsialistid mitte ainult Eestis, vaid ka teistes riikides armastavad selle tootja hübriidrattaid. MERIDA on saanud jalgrattatööstuse oluliseks tegijaks. Jalgrataste uusimat tehnoloogiat arendatakse ja katsetatakse tootja testimiskeskustes Saksamaal. Sel moel suudab MERIDA rahuldada jalgratturite kasvavaid vajadusi kogu maailmas, pakkudes igale segmendile sobivat toodet. Pakume nii mehelikke kui ka naiselikke Merida hübriidrattaid, alustades odavatest kuni kõrge kvaliteediga jalgratasteni. Oluline aspekt, mis näitab Merida jalgrataste kvaliteeti on tootja poolt raamile antav eluaegne garantii. Populaarsemate Merida hübriidrataste hulka kuuluvad: Merida Crossway, Merida Crossway Urban, Romet Orkan, Azimut Cross, Unibike Flash jt.

Hübriidratta valimisel on kõige olulisem asjaolu jalgratturi pikkus. Teised väga olulised tegurid on: jalgratturi vajadused, mugavus, sõidustiil, vahemaad ja sõidualad, millest igaüks määrab, millise rattakomplekti peaksite valima. Meie laiast tootjate valikust leiab igaüks õige jalgratta mõistliku hinna eest olgu see siis meeste või naiste hübriidratas. Valige selliste kaubamärkide hulgast nagu MERIDA, KELLYS, AZIMUT, UNIBIKE, ROMET ja ARKUS. Meie kauplustes müüdavad hübriidrattad on soodsad, kõrge kvaliteediga ja suhteliselt odavad.

Kui te ei tea, milline hübriidratas on teie jaoks parim, palume teil pöörduda meie konsultantide poole telefoni teel +372 555 14880 või e-maili teel [email protected]. Bikko.ee online jalgrattapood - mitmesuguste tootjate hübriidrataste müük, millel on vähemalt 2-aastane garantii.

Bikko.ee poes - soodsad hinnad iga päev!