0zł
Filter by
Kategooriad
Hind (min – max)
Tootjad
more... less
Weight
kg kg

Rehvid

Jalgratta rehve saab kasutada siledal asfaldil või off-road, linna või turismireisidel. Seega tuleks rehvid valida vastavalt teie vajadustele.

Vaata rohkem Näita vähem

Rehvid e-pood

Jalgratta rehve saab kasutada siledal asfaldil või off-road, linna või turismireisidel. Seega tuleks rehvid valida vastavalt teie vajadustele. Rehvide valimisel on oluline pöörata tähelepanu mitmele aspektile: suurus, laius ja rehvimuster. Samuti, millisele jalgrattale rehv on mõeldud. Meie valikust saate osta maastiku- (MTB), hübriid-, turisti-, linna-, laste-, teismeliste-, kokkupandavad, BMX, gravel/cyclocross, elektri-, kokkupandavad-, naiste-, meeste- ja teistele jalgratastele mõeldud rehve. On olemas ka maanteerataste rehvid.

Rehvi suurus ja laius on väljendatud standardiseeritud ETRTO märgistuses XX-YYY, kus X on rehvi laius ja Y on rehvi suurus millimeetrites. Kui veedate suurema osa ajast tasasel teel siis tuleks valida siledam rehvimuster ja kui vajate paremat haaret, valige suurem muster. Rehvi rõhk peaks olema sama, mis on rehvi küljel märgitud. Maastikuratta rehvid täidetakse tavaliselt umbes 2-3 atmosfäärilise rõhuga, linna- ja hübriidrataste rehvid rõhuga 2-4 atmosfääri ja maanteeratta rehvid vajavad rõhku umbes 8-10 atmosfääri.

Jalgratta rehvide mõõdud on näidatud rehvi küljel. Üks populaarsemaid jalgratta rehvi suurusi on: 26-tolline maastikuratta (MTB), linnaratta rehvidele; 28-tolline hübriid-, linnarattale; 29-tolline maastikurataste (MTB) jaoks.

Üks populaarsemaid rehvitootjaid on SCHWALBE ja Continental. Jalgratturite lemmiku, kvaliteetsed Schwalbe ja Continental jalgratta rehvid tagavad stabiilsuse ja mugavuse igal teepinnal: metsaradadel, kruusal mudas ja asfaldil.

Katkise rehvi vahetamine on lihtne:

  • 1. Esiteks veenduge, et teil on kõik vajalikud vahendid. Jalgrattapoes on saadaval spetsiaalsed rehvide asenduskomplektid.
  • 2. Sõltumata sellest, kas on kahjustatud torurehv või rehv, eemaldage rattalt ratas. See nõuab madalaima käigu peale seadistamist ja pidurite vabastamist. Ärge unustage õhku rehvist välja laskmast, sõltuvalt tüübist, keerake lahti, pigistage või tõmmake ventiil välja. Seejärel asetage velje ja rehvi vahele spetsiaalne spaatel. Eemaldage rehv aeglaselt, liigutades spaatlit rehvi ja velje vahel. Kontrollige neid.
  • 3. Kui te leiate rehvist prao pange sellel kummiplaat või asetage kiiresti kuivav liim. Proovige liimi pragudesse saada. Pärast rehvi parandamist pange parandatud rehv tagasi veljele. Veenduge, et rehv on tihedalt kinni, pange pump ventiilile ja täidke rehv õhuga. See on kõik.

Jalgratta rehvid

Bikko.ee online poes Bikko.ee jalgratta pood - erinevate jalgrataste rehvide müük. Siin on soodne hind iga päev! Pole tähtis, millal ostate - suvel või talvel - alati tasub osta meie juurest!