0zł

Tarvikute kohaletoimetamine

Klientide mugavuse huvides toimetame ostetud jalgrattad kohale kulleriteenuste ühe turuliidri Omniva vahendusel.

Kauba kulleriga kohaletoimetamise eelised:
- Tavaliselt on tarneaeg lühike. Enamasti toimetatakse kaup kätte 2–3 päeva jooksul! Praegu märgatav hilinemine kõigis tarne-, kaubaveo- ja kaupade ettevalmistamise ahelates, seepärast on võimalikud hilinemised. Loodame mõistvale suhtumisele ja püüame täita Teie tellimused õigeaegselt. 
- Teave kauba teeloleku kohta on internetis kättesaadav pärast saadetise numbri sisestamist.

TARVIKUTE KOHALETOIMETAMISE JA PAKENDAMISE KULUD NING KOHALETOIMETAMISE VIIS:

- Kohaletoimetamine kulleriga
Jalgrataste tarvikud ja lisaseadmed saadetakse kulleriga ja kaup toimetatakse teie näidatud aadressile. Kohaletoimetamine võtab tavaliselt 2-3 tööpäeva! Kui tellitud kauba summa on väiksem kui 60 €, on saatmiskulu 5,90 €. Kui tellite kaupu väärtuses 60 € ja rohkem, on saatmiskulu 4,90 €. Kui tellite kaubad väärtusega 249 € ja üle selle, tarnitakse see teile TASUTA! 
-Tarne OMNIVA pakiautomaati
Erinevad jalgratta tooted ja osasid saab tellida ka OMNIVA pakiautomaati. Tarne võtab tavaliselt aega 2-3 tööpäeva. OMNIVA pakiautomaati saatmine maksab 7.90 €.
Tähtis! Velgi ja teisi suuremõõtmelisi tooteid ei saa Omniva pakiautomaati tellida, sest nende mõõtmed on suuremad kui pakiautomaadi poolt lubatud 39 x 38 x 64 cm.

Tavaliselt toimetatakse kaup kulleriga kätte tööpäevadel 8.00–18.00. Kaup tuuakse kohale ÜLE EESTI, sõltumata linna või asula suurusest ja asukohast!

Tähtis! Tavaliselt Tellitud osadele/lisaseadmetele, mille kogusumma on alla 9,99 € - rakendatakse tellimuste haldustasu 1,99 €

Lisatasud kullerteenuste eest:

 - arveldamine sularahas: 4.49 €;
 
NB! Kuller toob ostja ukseni saadetised, mille kogukaal ei ületa 31,5 kg. Kui saadetise kogukaal ületab 31,5 kg, peab klient kauba kättesaamisel ise seda viima.