0zł
Filter by
Kategooriad
Hind (min – max)
Tootjad
more... less
Weight
kg kg
Osa suurus
more... less

Jalgrattahoidjad

Auto jalgrattahoidja - mugav ja ohutu viis jalgrataste transportimiseks. Autode jalgrattahoidjaid saab paigaldada konksu/puuriga, katusereelingutele, pagasiruumi külge. Jalgrattahoidjad mahutavad 1 kuni 4 jalgratast.

Vaata rohkem Näita vähem

Jalgrattahoidjad e-pood

  • - jalgrattahoidjad auto tagaluugile;
  • - jalgrattahoidjad auto katusele (jalgrattahoidjad katuse jaoks);
  • - jalgrattahoidjad auto haakekonksule.

Meie pakutavate rattahoidjate tootja on Thule. Need on kvaliteetsed, stiilsed ja ohutud jalgrattahoidjad Rootsist. Thule pakub laia valikut rattahoidjaid, lisaks on Thule jalgrattahoidjaid võimalik kasutada luukpära, sedaani, universaal ja muud tüüpi autodel. Laia valiku toodete seast valides on väga oluline pöörata tähelepanu sellele, milline jalgrattahoidja sobib teie autole. Thule jalgrattahoidjate ja katuseraamide tootmisel kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale (alumiinium, teras), rakendatakse uuenduslikke meetodeid, et saaksite oma jalgrattaid või muud spordivarustust ohutult transportida ja kaitsta oma jalgratast kahjustuste või kriimustuste eest.

Thule pakub laia valikut jalgrattahoidjaid, katuseraame ja lisatarvikuid. Hetkel on populaarsed 4 ja 3 jalgratta jalgrattahoidjad, mis võivad kanda mitte ainult 2, vaid ka 3 või isegi 4 jalgratast korraga. Thule abil saate oma jalgrattaid kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt transportida. Jalgrattahoidja hind sõltub jalgrattahoidja mudelist, komplekti tüübist ja paigaldamisest. Kvaliteetsed Thule jalgrattahoidjad on tehtud konkreetse automargi, mudeli ja aasta järgi, seega veenduge, et see sobib teie auto mudelile enne jalgrattahoidja ostmist. Pakume ka jalgrattahoidjaid, mida saab kinnitada lakke või seinale garaažis või mujale mugavasse asukohta.

Bikko.ee online jalgrattapoest leiate laias valikus jalgrattahoidjaid. Kui te ei tea täpselt, milline jalgrattahoidja teile sobib, võtke Bikko.ee konsultantidega ühendust, et aidata teil valida oma auto jaoks kõige sobivam variant. Võite meiega ühendust võtta e-maili teel [email protected] või telefoni teel: +372 555 14880.

Bikko.ee - kvaliteetse jalgrattahoidjate müük. Siit leiate soodsad hinnad jalgrattahoidjatele iga päev!