0zł

Garantii

Pakume müüjana garantiiteenindust. Anname müüdavale kaubale tavaliselt 2-aastase garantii, mis kehtib koos kauba soetamist tõendavate dokumentide ja/või garantiipassiga. Mõnel juhul võivad tootjad anda oma kaupadele ka pikema või lühema kestusega garantii, märkides selle kauba kirjelduses ja/või koos kaubaga esitatavates dokumentides.

Sellisel juhul kohaldatakse tootja garantiiaega ja -tingimusi. Garantiijuhtumi korral tuleb kaup koos ostudokumentidega esitada ettevõttele UAB JW Trade (BIKKO.ee kaupluse omanik).

BIKKO.ee müüb jalgrattaid tootja originaalpakendis, kui ei ole märgitud teisiti või ei ole tellitud kokkupaneku/pakkimise lisateenus. Ainult õigesti ja korralikult pakitud jalgratas saab ladustada ja transportida ohutult.

Jalgratas saadetakse originaalpakendis enamasti mahavõetud esiratta, juhtraua, sadula ja pedaalidega. Jalgratta kokkupanek ei ole keeruline protsess ja eeldab vaid paari erineva suurusega võtme/tööriista olemasolu ja vastavate teadmiste omamist, kuid soovitatav on lasta seda teha oskustega isikul või kvalifitseeritud jalgrattameistrite abiga.

Pärast esimest 2–4 nädalat või umbes 100 km jalgrattaga sõitu on väga soovitatav teostada jalgratta ülevaatus – reguleerida käiguvahetust ja pidurisüsteeme, taadelda ja kontrollida kõiki sõlmi. Teatud tehniliste oskuste olemasolu korral saab seda ise teha või tellida lisatasu eest ükskõik millisest jalgrattapoest või remonditöökojast. Jalgratas on mehaaniline sõiduk, mistõttu on selline ülevaatus vajalik ratta ohutuks ja nõuetekohaseks soetatud kasutamiseks ning võimalike rikete ja vigastuste vältimiseks tulevikus.

Jalgratta või muu BIKKO.ee kaupluses ostetud kauba puuduse korral võtke meiega eelkõige ühendust esitatud telefoni teel või e-posti aadressil [email protected], et rikke põhjus kindlaks teha ja langetada otsus selle kõrvaldamise vahendite ja võimaluste kohta. Puudusega kauba või selle osade BIKKO.ee-le saatmise kulud kannab ostja. Kui puudusega kaup on kätte saadud ja on ilmnenud, et puudus on põhjustanud mitte mehhaanilistest kahjustustest või väärkasutusest, vaid tootmisdefektist, parandame või asendame kauba võimalikult kiiresti uue sobiva kvaliteediga kaubaga, kui kaubal on oluline tootmisviga (st kaupa ei ole mõtet remontida või selle osi ei saa vahetada). Tootmisvea tõttu vahetatud või parandatud kaup saadetakse ostjale tasuta.