0zł
Filter by
Hind (min – max)
Värv
Tootjad
more... less
Weight
kg kg
Tüüp
Raami materjal
Eesmine amortisaator
Tagumine amortisaator
Ketaspidurid
Aasta

Kokkupandavad jalgrattad

Kokkupandava jalgratta üheks suureks eeliseks on selle jaoks vajalik ruum ja mugavus. Kokkupandava jalgratta puhul on mugav sõita lühikesi vahemaid, seda transportida ja hoida seda piiratud suurusega pinnal.

Vaata rohkem Näita vähem

Kokkupandavad jalgrattad e-pood

Kokkupandava jalgratta üheks suureks eeliseks on selle jaoks vajalik ruum ja mugavus. Kokkupandava jalgratta puhul on mugav sõita lühikesi vahemaid, seda transportida ja hoida seda piiratud suurusega pinnal. Mere äärde või matkale minekuks on seda lihtne paigutada pagasiruumi ja isegi lennukiga reisides on lihtne see kohvrisse panna. Samuti on see hea valik neile, kes elavad mitmekorruselises majas või kus kodus on vähe ruumi: neid saab mugavalt hoida rõdul, kapis või töökohal. Kokkupandav jalgratas on stiilne ja väike jalgratas, mis on alati käepärast. Need on konstrueeritud nii, et neid saab kergesti ja kiiresti kokku panna ja nad võtavad nii vähe ruumi kui võimalik ja nii ei ole transpordiks vaja kasutatada spetsiaalseid jalgrattahoidjaid.

Nendel põhjustel on need jalgrattad varustatud väiksemate, 20" või 24" rehvidega, mis muudavad jalgratta transportimise lihtsamaks. Selline jalgratas on sageli varustatud käikudega ja tal on 3, 6, 8 käiku, jalg- ja/või käsipidur, alumiinium- või terasraam, mugav sadul, valgustite komplekt, pakiraam, ketikaitse. Loomulikult saame pakkuda ka käikudeta jalgrattaid. Need jalgrattad on odavad, kuid kvaliteetsed ja nende põhifunktsioon on samuti suurepärane.

Lisaks tavapärastele võime pakkuda ka stiilseid elektrilisi kokkupandavaid jalgrattad. Kokkupandav jalgratas sobib kõige paremini 160 kuni 180 cm pikkustele täiskasvanutele. Kokkupandava jalgratta hind sõltub jalgratta komplektist, käikude tüübist ja muudest nüanssidest. Ilma käikudeta kokkupandavate jalgrataste hinnad on palju madalamad kui sisemiste või väliste käigudega jalgratastel. Meie poolt pakutavate kokkupandavate jalgrataste tootjad on Dahon, Romet, Azimut, Geobike.

Kokkupandav elektriratas on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida jalgrattasõitu, kuid vähendada jalgade koormust. Samuti on see suurepärane võimalus eakatele inimestele, kes soovivad sõita ilma suure pingutuseta.

Bikko.ee online jalgrattapoes müüakse kokkupandavaid jalgrattaid tarnimisega üle Eesti. Tarnime järgmistesse linnadesse: Tallinn, Tartu, Narva, Pärnu, Kohtla-Järve, Viljandi, Rakvere, Maardu, Kuressaare, Sillamäe, Valga, Võru jt.

Bikko.ee e-poes - kokkupandavate jalgrataste müük väga soodsa hinnaga. Ostke soodsad ja kvaliteetsed jalgrattad meilt!