0zł
Filter by
Kategooriad
Hind (min – max)
Värv
Tootjad
more... less
Weight
kg kg
Raami suurus
Tüüp
Raami materjal
Eesmine amortisaator
Tagumine amortisaator
Ketaspidurid
Aasta

Linnarattad

Linnarattad on mõeldud mugavateks lühikesteks sõitudeks, et saaksite mugavalt punktist A punkti B. Lihtne konstruktsioon, mugav istumisasend ja jalgratas on tavaliselt varustatud lisatarvikutega: kaitsed, ketikaitse, pakiraam.

Vaata rohkem Näita vähem

Linnarattad e-pood

Linnarattad on mõeldud mugavateks lühikesteks sõitudeks, et saaksite mugavalt punktist A punkti B. Lihtne konstruktsioon, mugav istumisasend ja jalgratas on tavaliselt varustatud lisatarvikutega: kaitsed, ketikaitse, pakiraam. Samuti müüakse neid koos korviga kuhu saab panna oma ostetud kaubad, kui otsustate kauplusest läbi käia. Naiste linnaratastel on madal alumine osa, mis ei nõua jala kõrgele tõstmist ja jalgrattaga on võimalik sõita kandes seelikut. Meeste linnarattad on raami ülaosas toru. Juhtraud on kaardus ja kaugus juhtrauast sadulani on lühem kui teistel jalgratastel. Mugava sõidu tagab linnaratta kõrge iste, lai, mugav ja vedrudega sadul. Linnarattad on varustatud 28" või 26" ratastega, keskmise laiusega, peene mustriga rehvidega, ühe käiguga või usaldusväärse Shimano Nexuse sisemise käiguvahetusüsteemiga. Linnarattaid saab varustada sisemiste käikudega (3 või 7 käiku). Tänu oma lihtsale komplektile on need jalgrattad töökindlad ja odavad, ei vaja palju hooldust ja tähelepanu. Meie poolt müüdavateks linnaratasteks on: UNIBIKE, ROMET, AZIMUT, ARKUS, BIKKO, DAHON, stiilne EMBASSY ja elektriline GEOBIKE.

Millised tarvikud kuuluvad linnaratta komplekti?

Sellised tarvikud nagu kaitsed, ketikaitse, jalus, valgustus, pakiraam ja korv on tavaliselt linnarattaga kaasas, et pakkuda kohta teie esemetele, kui otsustate kaupluses ostmas käia. Loomulikult on parema turvalisuse huvides soovitatav osta kvaliteetne jalgrattalukk ja kiiver.

Linnaratta valimisel on väga oluline pöörata tähelepanu rataste suurusele, mis sõltub omaniku pikkusest. 26" ratastega naistele mõeldud linnaratas sobib kõige paremini 165 cm pikkuse naise jaoks, 28" rattaga linnaratas sobib kõige paremini üle 165 cm pikkustele. Linnarattad meestele on tavaliselt varustatud 28" mõõtmetega ratastega ja raami suuruse määrab omaniku pikkus.

Meie linnarataste valik pakub erinevaid kvaliteetseid linnarattaid. Me teeme sageli soodustusi ja allahindluseta kaupade puhul pakume sageli isiklikku allahindlust. Kui te ei tea, milline linnaratas on teie jaoks parim, soovitame võtta ühendust Bikko.ee konsultantidega, kes aitavad valida jalgratta, mis kõige paremini vastab teie vajadustele. Meie kontaktid: [email protected] telefon: +372 555 14880.

Bikko.ee - soodsad jalgrattad ja taskukohased hinnad iga päev!