0zł
Filter by
Kategooriad
Hind (min – max)
Tootjad
more... less
Weight
kg kg
Osa suurus
more... less

Rattad, rehvid ja nende osad

Rattad, puksid, torurehvid, rehvid - jalgratta olulised osad. Nende osade valimisel on oluline arvestada ratta suurust; ratta suurus 12" kuni 29" sobib maastiku-, linna-, maanteerataste jms jaoks, mille eesmärk on sõita raskesti läbitaval rajal, siledal asfaldil või metsarajal.

Jalgratta rattad - kuidas valida?
Pakume laia valikut esi- ja tagarattaid. Esirattad: esiratta valimisel on kõige tähtsam ratta sobiv suurus, pukside tüüp ja velje laius. Odavamate jalgrataste mudelite puhul on soovitatav kasutada mehaaniliste laagritega pukse ja kallimate puhul peaks olema kindlasti Shimano või mõne teise tootja puks. Meie tootevalikust leiate ka jalgratta rattaid maastiku-, maantee-, hübriid-, turisti-, linna, lastele, teismelistel, kokkupandavate, BMX, gravel/cyclocross, naiste-, meesteratastele. Samuti on võimalik osta spetsiaalsed veljed, näiteks laiade FAT BIKE rehvide jaoks.

Meie tootevalikusse kuuluvad populaarsed esirattad 26”, 28”, 29” läbimõõduga. Samuti on rattad lasteratastele 12”, 16”, 20”, 24” läbimõõduga.

Tagumised rattad: tagaratta valimisel on kõige tähtsam ratta sobiv suurus, pukside tüüp (ühekäiguline, kassett või kruvi), millist tüüpi pidurite jaoks puksid on ja velje laius. Tagumiseid rattaid saab kasutada maantee- ja maastikuratastele. Samuti on võimalik osta spetsiaalseid velgesid, näiteks laiade FAT BIKE rehvide jaoks.

Jalgratta rataste läbimõõt: 26", 28", 29". Samuti 12", 16", 20", 24" (lastele).

Jalgratta ratta reguleerimine (rihtimine)
Jalgratta rataste vahetamisel on oluline pöörata tähelepanu jalgratta tüübile ja valitud ratastele, mis sobivad ainult teatud tüüpi jalgratastele. Maastikurataste puhul tuleks valida ainult maastikuratta rattaid, hübriidide jaoks ainult hübriidrataste rattad ja linna jalgrataste puhul ainult linnajalgratta rattad. Samuti on oluline pöörata tähelepanu ratta suurusele (läbimõõt) ja vahetada need ainult sama läbimõõduga jalgratta rataste vastu (26" jalgrataste puhul - vahetage ainult 26" rehvide vastu, 27,5" - ainult 27,5" rehvid jne).

Lisaks jalgratta ratastele saate meie poodides osta pukse, torurehve, rehve, velgesid, kodaraid ja ventiile.

Kui te ei tea, millised rattaid, rehve, velgesid või muud kaubad on teile sobivad, võtke meiega ühendust e-maili teel: [email protected] või telefoni teel: +372 555 14880

Vaata rohkem Näita vähem