0zł

Meist

JALGRATTAKAUBLEMISE TÖÖSTUSE LIIDER, mis põhineb kaljukindlal ettevõttel

BIKKO.ee – Interneti-pood on jalgrataste, varuosade ja tarvikutega kauplemise liider Leedus. Meie poe taga asuv ettevõte on asutatud 2012. aasta paiku ning on kasvanud üheks suurimaks Leedu ja Baltikumi jalgrattakaubanduse sektoris ning jätkame nii klienditeeninduse kui ka sortimendi arendamist. Oleme loonud tugevad ja vastastikused sidemed nii suurte kui ka väikeste tootjate ja partneritega üle kogu maailma, importides nende toodangut otse. Enamiku nende kaubamärkide eksklusiivse esindusettevõttena suudame enamikul juhtudel pakkuda väga konkurentsivõimelisi hindu ning pakume alati tipptasemel laiaulatuslikku müügijärgset teenindust ja kliendituge mitme sidevahendi kaudu.

LAI VALIK, tohutu tootevalik suurel laopinnal

BIKKO.ee pakub tohutut sortimenti mitme tuhande erineva kaubaga, mis kasvab veelgi. Ja lisades tellitavad kaubad tootjate ladudest – kasvab see suurus kuni 40-60 000 unikaalse artiklini. Populaarseimad on ladustatud meie enda laos suuremas koguses, seega saame pakkuda väga lühikesi tarnetähtaegu ja rahuldada mitme kliendi vajadused korraga! Meie e-poest leiab endale sobivaima iga klient – professionaalsest kuni vabaajasõitjani, kuna pakume nii kõrgekvaliteedilisi kui ka madala hinnaga tooteid. Mõlemal juhul on kvaliteet meie jaoks alati prioriteet ja meie kaubamärgid on sel põhjusel hoolikalt valitud. Samuti saame pakkuda haruldasi ja erakordseid esemeid otse laost. See teebki meid erinevaks.

Suured kogused nõuavad palju ladustamist! Seetõttu on meil koondlaosüsteem, mis teeb laopinnast kokku            üle ~ 10 000 m2. Kõik see on võimalik tänu meie erakordsetele pikaajalistele suhetele tootjate ja partneritega. Meie laos on kasutusel kaasaegsed komplekstehnoloogilised lahendused, et tellimuste koostamine, pakendamine ja saatmine oleks võimalikult tõhus, tooted jõuaksid klientideni õigeaegselt ja heas seisukorras.

USALDUSVÄÄRNE ETTEVÕTE, kindel meeskond kvaliteetsete teadmistega

Paljud BIKKO.ee töötajad on rattaentusiastid, kes suhtuvad rattasõidusse kirglikult, mis tähendab, et saame pakkuda oma klientidele asjatundlikku professionaalset teenindust. Meie entusiastlik, sõbralik ja tõhus sisekommunikatsioon teeb meist tugeva ekspertide meeskonna, kes suudab oma ideid ellu viia, parandades seeläbi meie teenindust klientidele.

JA MEIE PEAMISE EESMÄRK ON … rahulolev klient

Otsime pidevalt uusi ja huvitavaid tooteid ning oleme sammu võrra ees, tehes täiustusi – nii väikseid kui suuri. Meie prioriteediks on alati vastata kõikide klientide erinevatele nõudmistele, pakkudes laia valikut parima võimaliku hinnaga, tagades samal ajal, et igal kliendil oleks meie BIKKO.ee saidil ostlemise ajal ja kaua pärast ostu sooritamist naeratus näol.

Kas teil on küsimus? Soovid pakkumist või lahendust? Ärge kartke! Võtke BIKKO.ee-ga ühendust järgmistel viisidel:

Email: [email protected]

Skype: BIKKO.ee

Telefon: +372 555 14880

FaceBook: https://www.https://www.facebook.com/bikko.ee

Meie aadress: Kreivoji 37, LT-78109 Šiauliai, Leedu

Bikko e-pood on saadaval Leedus, Lätis ja SoomesBikko.lt, Bikko.lv, Bikko.fi