0zł

Meeste linnarattad

Meeste linnarattad on optimaalne lahendus meestele, kes eelistavad mugavaid ja lühikesi sõite asfaldil, kruusal või muudel kõvematel teedel.


Erinevalt spordi MTB-st või hübriidratastest on meestele mõeldud linnarattad laia ja mugava vedrudega sadulaga, poritiibadega, jalusega, valgustitega, pakiraamiga ja ketikaitsega. Vajadusel saab korvi lisada nii ette kui ka taha. Sellist tüüpi jalgrattad on varustatud 26" või 28" ratastega, käikudega (kõige populaarsem variant on 3, 7 sisemist käiku, kuid need võivad olla ka väliste käikudega) või ilma.

 

SSee on mugav ja soodus võimalus neile, kes soovivad vältida liiklusummikuid ja mugavalt liikuda punktist A punkti B.
Kuna sellist tüüpi jalgrattad on lihtsad on linnarattad suhteliselt odavad ja nad ei vaja palju hooldust. Meie populaarseimad meeste jalgrattad on Romet Vintage, Romet Art Noveau, Romet Orion. Samuti leiate meie valikust usaldusväärsed Azimuti, Unibike, stiilsed Embassy jalgrattad. Lisaks tavapärastele jalgratastele pakume Romet Wigry, Azimut Fold ja elektriratast Geobike, Saven ning Romet jalgrattaid.
Bikko.ee internetipoes müüakse meeste linnarattaid üle Eesti. Tarnime järgmistesse linnadesse: Tallinn, Tartu, Narva, Pärnu, Kohtla-Järve, Viljandi, Rakvere, Maardu, Kuressaare, Sillamäe, Valga, Võru jt. Kõik jalgrattad on vähemalt 2-aastase garantiiga.

 

Linnarattad meestele  - milline suurus valida?
Linnaratta valik sõltub jalgratturi pikkusest. Kuni 160 cm pikkused mehed peaksid valima 26" ratastega jalgratta. Need, kes on kuni ~ 170 cm pikkused, peaksid valima 26" ja 28" ratastega jalgrattad. Mehed, kelle pikkus on üle 170 cm, peaksid valima 28" ratastega jalgratta.


Vajate abi?
Kui te ei tea, milline meeste linnaratas sobiks teie vajadustele kõige paremini, palume Teil võtta ühendust Bikko.ee konsultantidega, kes mitte ainult ei konsulteeri teid, vaid aitavad teil ka õiget otsust teha. Võite meiega ühendust võtta e-maili teel [email protected] või telefoni teel: +372 555 14880.


Bikko.ee - kõrgekvaliteediliste linnarataste online müük. Siit leiate igapäevaselt parimaid jalgrataste hindasid!