0zł

Naiste linnarattad

Naiste linnarattad - optimaalne valik naistele, kes naudivad mugavaid lühikesi sõite kõvematel teepindadel. Linnarattad naistele on laia, mugava sadulaga, kaitsmetega, jalusega, valgustite komplektiga, pakiraamiga, sageli varustatud korviga, et teha poest ostusid või kuhu panna muid esemeid. Seda tüüpi jalgrattad on saadaval 26" või 28" ratastega. Sageli on linnarattad naistele koos käikudega (3 või 7 Shimano Nexuse sisemist käiku), kuid neid saab varustada ka välise käiguvahetussüsteemiga. See on mugav ja soodus jalgratas, mis on mugav tööle sõitmiseks, ostude sooritamiseks või sõpradega kohtumiseks!

 

Kuna sellist tüüpi jalgrattad on lihtsad on linnarattad suhteliselt odavad, nad ei vaja palju hooldust. Pakume Azimuti, Romet, Unibike, stiilseid Embassy ja linnarattaid teistelt tootjatelt. Kõik meie jalgrattad on vähemalt 2-aastase garantiiga.

 

Millise suurusega linnaratta peaksin valima?
Linnaratta valik sõltub naise pikkusest. Lühemad naised kuni 165 cm pikkused, peaksid valima jalgratta, millel on 26" rattad ja pikematele naistele alates 165 cm pikkusest on parim valik jalgratas 28" ratastega.


Miks on naiste linnaratastel raam madalam?
Meeste ja naiste jalgrataste vahel on üks märgatav erinevus: raami kõrgus. Kõik muud jalgrattaosad on tavaliselt samad või vähemalt sarnased. Aga miks on selline erinevus meeste ja naiste jalgratta raamide vahel?
19. sajandi alguses kui jalgrattad hakkasid saama üheks kõige populaarsemaks sõiduvahendiks olid need tehtud ühiselt nii meeste kui ka naiste jaoks. Kui olete selle aja riideid näinud siis võib-olla olete märganud, et naised kandsid pikki kleite. Sel ajal valitsenud sotsiaalsete normide tõttu ei olnud võimalik kleite lühendada, mistõttu otsustati jalgrattaraami alandada nii, et naistele ei oleks ebameeldiv jalgrattale istuda. Nii saavad tüdrukud jalgrattaga sõita. Sellest ajast on jäänud püsima tava, et naiste linnarattad on madalama raamiga.

Vajate abi?
Kui te ei tea, milline naiste linnaratas sobiks teie vajadustele palume Teil võtta ühendust Bikko.ee konsultandiga, et aidata teil õiget otsust teha. Võite meiega ühendust võtta e-maili teel [email protected] või telefoni teel: +372 555 14880.


Bikko.ee - kõrge kvaliteediga linnarataste müük. Siit leiate igapäevaselt soodsad jalgrataste hinnad!