0zł
Filter by
Hind (min – max)
Tootjad
more... less
Weight
kg kg
Osa suurus
more... less

Suusa- ja lumelaua kiivrid

Kui tegeled talispordiga, on kiiver tõenäoliselt kõige olulisem aksessuaar, mis tagab suusataja ohutuse. Suusakiiver mitte ainult ei kaitse kukkumisel või kokkupõrkel võimalike traumade eest, vaid hoiab ka pea soojas.

Vaata rohkem Näita vähem

Suusa- ja lumelaua kiivrid e-pood

Kui tegeled talispordiga, on kiiver tõenäoliselt kõige olulisem aksessuaar, mis tagab suusataja ohutuse. Suusakiiver mitte ainult ei kaitse kukkumisel või kokkupõrkel võimalike traumade eest, vaid hoiab ka pea soojas. Suusa- ja lumelauakiivrid võivad olla erinevad: kandmiseks võistlustel, harrastades freestyle, mäesuusatamist, vabaaja suusatamist, integreeritud paneelidega ja ilma. Lumelaua- ning mäesuusakiivrid on praegusel ajal ühed populaarsematest. Samuti on meie valikus kiivripadjad ja -soojustused, tänu millele on kiiver soojem ning lõuakaitsega kiivrid.

Selleks, et suusakiiver täidaks oma funktsioone ja oleks mugav, tuleb valida sobiv suurus, milleks esmalt tuleb teada pea ümbermõõtu. Suusakiivrid täiskasvanutele (nii meestele kui ka naistele) ja lastele erinevad suuruse poolest. Täiskasvanute kiivrite suurused varieeruvad tavaliselt 52 kuni 62 cm vahel, laste kiivrid aga 46 kuni 48 cm vahel. Kiiver ei tohi pigistada ega olla liiga suur, et see õnnetusjuhtumi korral peast ära ei kukuks.

Meie valikust leiad erineva suuruse ja disainiga laste, naiste, meeste ja unisex-suusakiivreid, samuti on populaarne valik visiiriga suusakiiver (või teisiti öeldes, suusakiiver koos prillidega). UVEX on saksa kaubamärk, mille missioon on pakkuda laitmatut kaitset. UVEX on üks maailma juhtivatest ettevõtjatest kaitsetoodete valdkonnas ja omab maailmatasemel tootmiskogemust. Selleks on kõige edumeelsemad tehnoloogiad ja lahendused, parima kvaliteediga toodang ning kaitsevahendite testimine. Neil põhjustel pakutakse igaühele, kes usaldab UVEXi, tipptasemel kaitset sportimisel ja vabal ajal.

Kust soetada suusakiiver odavamalt?

UVEXi suusakiivri saad soetada Bikko.ee poest – www.bikko.ee. Huvitab suusakiivrite müük? Külasta meie e-poodi! Siin on head hinnad iga päev!