0zł
Filter by
Hind (min – max)
Tootjad
more... less
Weight
kg kg

Suusa- ja lumelaua prillid

Talispordiprillid on üks tähtsamatest talispordivarustuse elementidest, seepärast tuleb neid valida väga vastutustundlikult. Tõenäoliselt ei ole midagi hullemat, kui halvasti kinnitatud jalatsid või ebasobivad prillid, sest suusatades või lumelauaga sõites ei pruugi nähtavus olla hea.

Vaata rohkem Näita vähem

Suusa- ja lumelaua prillid e-pood

Sellisel juhul peaksid endale muretsema suusaprillid. Talispordiprillid on üks tähtsamatest talispordivarustuse elementidest, seepärast tuleb neid valida väga vastutustundlikult. Tõenäoliselt ei ole midagi hullemat, kui halvasti kinnitatud jalatsid või ebasobivad prillid, sest suusatades või lumelauaga sõites ei pruugi nähtavus olla hea. Kvaliteetsed suusa- ja lumelauaprillid kaitsevad silmi ultraviolettkiirguse (UV-kiirguse) eest, summutavad peegeldusi, tõstavad kontrastsust, parandavad nähtavust, kaitsevad silmi tuule, vihma ja külma eest, on uduvastase kihiga. Pakume kvaliteetseid saksa tootja UVEXi suusaprille. Meie valikus on suusa- ja lumelauaprillid täiskasvanutele, laste suusaprillid, lumelauaprillid lastele.

Maailmas hästi tuntud kiivri- ja prillitootja UVEX kasutab uuenduslikke ja edumeelseid lahendusi, suusaprillid paistavad silma mitte ainult kõrge ohutuse, vaid ka suurepärase disaini poolest. UVEX on prilliläätsede tehnoloogia liider olnud pikki aastaid ning raske on meenutada kõiki uuendusi, mis pärinevad UVEXi laboratooriumitest. Kõiki suusaprille kontrollitakse laboratooriumis hoolikalt, seepärast vastavad need kõige kõrgematele ohutusnõuetele. Kõik UVEXi suusaprillid paistavad silma erilise kvaliteedi poolest ja on eriti vastupidavad.

Suusaprillidega on vaade mägedelt või kõrgendikelt hea, tänu neile on silmad kaitstud tuule, päikese ja muude silmi ärritavate nähtuste eest. Tihti on prillid toodetud kontraste suurendavate läätsede ja UV-kiirgust mitteläbilaskva kaitsekihiga, mis kaitseb silmi kahjuliku päikesekiirguse eest. Välisläätsed on kriimustuskindlad, seepärast teenivad prillid tihti kauem.

Maksimaalse ohutuse ja mugavuse tagamiseks kantakse suusaprille koos suusakiivriga. Prille saab kohandada iga kiivriga, kuid enamasti sobivad kiivrid suusaprillidega (eriti kui kiivrite ja prillide tootja on sama).

UVEXi suusakiivri saad soetada Bikko.ee poes – www.bikko.ee. Huvitab lumelauaprillide müük? Külasta meie e-poodi! Lumelaua- ja suusaprillide väljamüük ning head hinnad iga päev!