0zł

Elektriratas GEOBIKE Nordkapp 26"

Toote kood: GEO160005
Vabandame, kuid seda toodet ei ole enam võimalik tellida. Soovitame vaadata teisi selle kategooria tooteid või esitada päringu alternatiivse toote pakkumisele.
Küsi toote kohta
close
Tootepäring
 
Kirjeldus - Elektriratas GEOBIKE Nordkapp 26"
FRAME: AluminiumFRAME SIZE: 19"FORK: TGS Top GunBRAKES: Front:Tektra Novela, Rear: V-breakREAR DERAILLEUR: DISTANCE: 50 - 80 kmENGINE: 250WCONTROLLER: Kingmeter - 3 drive modesBATTERY: Lithium-ion 36V 7,8 AhCHARGING TIME: 4 - 6 hoursTYRES: Kenda 26"COLOR: WhiteWEIGHT: 25 Kg
Toote üksikasjad
Toote nimi
Elektriratas GEOBIKE Nordkapp 26"
Toote kood
GEO160005
Tootja
Geobike
Vöötkood
Tüüp
Meeste
Raami materjal
Alumiinium
Eesmine amortisaator
On
Tagumine amortisaator
Pole
Ketaspidurid
On
Aasta
2016
Rohkem
Vähem
Pakkimisvalikud
Tarne
Tootja pakend
Pead jalgratta ise sõitmiseks ette valmistama - Tasuta / Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva

Jalgratas tarnitakse tootja originaalpakendis (tavaliselt eemaldatud esiratta, juhtraua, sadulaga), mis tagab kaupade ohutuse ladustamisel ja transportimisel. Ostes sellises pakendis jalgratta, peab Ostja ise või tema valitud rattameister selle sobivalt kasutamiseks ette valmistama – kokku panema, ühendama ja reguleerima.

Tarne
XL pakendis
Jalgratas saadetakse kulleritega – komplekteeritud ja seadistatud + 26,90 € / Pakkimisaeg 3 - 6 päeva

Enne väljasaatmist valmistatakse jalgratas ette sõitmiseks – pannakse kokku, reguleeritakse ja pingutatakse. See tarnitakse pakendatuna spetsiaalsesse pappkarpi. Peale jalgratta kättesaamist tuleb vaid ühendada ja kinnitada pedaalid, seadistada juhtraud ning sadul õigesse asendisse ja saabki sõitu alustada. Laste jalgratastele võib olla vaja kinnitada ka abirattad ja -varras, kui need on komplektis. Täiendavalt ostetud tarvikute ning aksessuaaride paigaldamine ei sisaldu teenuse hinnas.

Arvustused toote kohta - Elektriratas GEOBIKE Nordkapp 26"
Kirjuta oma arvustus

Elektriratas GEOBIKE Nordkapp 26"

Kirjuta oma arvustus