0zł

Elektriratas GEOBIKE S-Road C 28" 500W

Toote kood: GEO17020
Toote saadavus
kuvatakse pärast suuruse valimist
Küsi toote kohta
close
Tootepäring
 
Kirjeldus - Elektriratas GEOBIKE S-Road C 28" 500W
FRAME: Aluminium frame with integrated batteryFRAME SIZE: 21"FORK: RST Neon suspensionBRAKES: Hydraulic disc G-Bike XTREAR DERAILLEUR: Shimano SLX 10-speedDISTANCE: 130kmENGINE: Bafang 500 W in rear wheel brushlessCONTROLLER: Kingmeter JustOne LCD 5 drive modes, integrated in stemBATTERY: Lithium-Ion 48V 13 AhCHARGING TIME: 4 - 6 hoursPEDALS: YESSADDLE: Selle Royal GelTYRES: Kenda 28"WEIGHT: 24 kgACCESSORIES: Please note: accessories are not shown in photos: carrier, kickstand, fenders, lights, bell
Toote üksikasjad
Toote nimi
Elektriratas GEOBIKE S-Road C 28" 500W
Toote kood
GEO17020
Tootja
Geobike
Vöötkood
Tüüp
Meeste
Raami materjal
Alumiinium
Eesmine amortisaator
Pole
Tagumine amortisaator
Pole
Ketaspidurid
On
Aasta
2017
Rohkem
Vähem
Pakkimisvalikud
Tarne
Tootja pakend
Pead jalgratta ise sõitmiseks ette valmistama - Tasuta / Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva

Jalgratas tarnitakse tootja originaalpakendis (tavaliselt eemaldatud esiratta, juhtraua, sadulaga), mis tagab kaupade ohutuse ladustamisel ja transportimisel. Ostes sellises pakendis jalgratta, peab Ostja ise või tema valitud rattameister selle sobivalt kasutamiseks ette valmistama – kokku panema, ühendama ja reguleerima.

Tarne
XL pakendis
Jalgratas saadetakse kulleritega – komplekteeritud ja seadistatud + 26,90 € / Pakkimisaeg 3 - 6 päeva

Enne väljasaatmist valmistatakse jalgratas ette sõitmiseks – pannakse kokku, reguleeritakse ja pingutatakse. See tarnitakse pakendatuna spetsiaalsesse pappkarpi. Peale jalgratta kättesaamist tuleb vaid ühendada ja kinnitada pedaalid, seadistada juhtraud ning sadul õigesse asendisse ja saabki sõitu alustada. Laste jalgratastele võib olla vaja kinnitada ka abirattad ja -varras, kui need on komplektis. Täiendavalt ostetud tarvikute ning aksessuaaride paigaldamine ei sisaldu teenuse hinnas.

Arvustused toote kohta - Elektriratas GEOBIKE S-Road C 28" 500W
Kirjuta oma arvustus

Elektriratas GEOBIKE S-Road C 28" 500W

Kirjuta oma arvustus