0zł

Elektriratas GEOBIKE X-Road 2.0 S 28"

Toote kood: GEO17016

Raami suurus:

Toote saadavus
kuvatakse pärast suuruse valimist
Küsi toote kohta
close
Tootepäring
 
Kirjeldus - Elektriratas GEOBIKE X-Road 2.0 S 28"
FRAME: Aluminium frame with integrated batteryFRAME SIZE: N/AFORK: RigidBRAKES: Hydraulic disc G-Bike XTREAR DERAILLEUR: Shimano Acera 8-speed with guardDISTANCE: 130kmENGINE: Bafang 250 W in rear wheel brushlessCONTROLLER: Kingmeter JustOne LCD 5 drive modes, integrated in stemBATTERY: Lithium-Ion 36V 10.4 OR 13 OR 14.5 AhCHARGING TIME: 4 - 6 hoursPEDALS: YESSADDLE: VeloTYRES: Schwalbe Energizer Plus 28"WEIGHT: 23 kgACCESSORIES: carrier, kickstand, fenders, lights, bell
Toote üksikasjad
Toote nimi
Elektriratas GEOBIKE X-Road 2.0 S 28"
Toote kood
GEO17016
Tootja
Geobike
Vöötkood
Tüüp
Meeste
Raami materjal
Alumiinium
Eesmine amortisaator
Pole
Tagumine amortisaator
Pole
Ketaspidurid
On
Aasta
2017
Rohkem
Vähem
Pakkimisvalikud
Tarne
Tootja pakend
Pead jalgratta ise sõitmiseks ette valmistama - Tasuta / Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva

Jalgratas tarnitakse tootja originaalpakendis (tavaliselt eemaldatud esiratta, juhtraua, sadulaga), mis tagab kaupade ohutuse ladustamisel ja transportimisel. Ostes sellises pakendis jalgratta, peab Ostja ise või tema valitud rattameister selle sobivalt kasutamiseks ette valmistama – kokku panema, ühendama ja reguleerima.

Tarne
XL pakendis
Jalgratas saadetakse kulleritega – komplekteeritud ja seadistatud + 26,90 € / Pakkimisaeg 3 - 6 päeva

Enne väljasaatmist valmistatakse jalgratas ette sõitmiseks – pannakse kokku, reguleeritakse ja pingutatakse. See tarnitakse pakendatuna spetsiaalsesse pappkarpi. Peale jalgratta kättesaamist tuleb vaid ühendada ja kinnitada pedaalid, seadistada juhtraud ning sadul õigesse asendisse ja saabki sõitu alustada. Laste jalgratastele võib olla vaja kinnitada ka abirattad ja -varras, kui need on komplektis. Täiendavalt ostetud tarvikute ning aksessuaaride paigaldamine ei sisaldu teenuse hinnas.

Arvustused toote kohta - Elektriratas GEOBIKE X-Road 2.0 S 28"
Kirjuta oma arvustus

Elektriratas GEOBIKE X-Road 2.0 S 28"

Kirjuta oma arvustus