0zł

Jalgratas Monteria Limber 16" white-pink

Toote kood: MON21019
Vabandame, kuid seda toodet ei ole enam võimalik tellida. Soovitame vaadata teisi selle kategooria tooteid või esitada päringu alternatiivse toote pakkumisele.
Küsi toote kohta
close
Tootepäring
 
Kirjeldus - Jalgratas Monteria Limber 16" white-pink
FRAME: SteelFORK: Steel, rigidBOTTOM BRACKET: BMX Type, with ball bearingsCHAINWHEEL: Single speed, one-pieceSPEEDS: 1CHAIN: Single speedBRAKES: Front V-Brake / rear Coaster (brakes when pedaling backwards)HUBS: Metal, with ball bearingsRIMS: KidsTYRES: 16 x 2.125HANDLEBAR: Comfort KidsGRIPS: Comfort KidsSADDLE: Comfort KidsPEDALS: Kids, plasticACCESSORIES: fenders, support wheels, bell, Front Basket, Leading Stick, chainguard
Toote üksikasjad
Toote nimi
Jalgratas Monteria Limber 16" white-pink
Toote kood
MON21019
Tootja
Monteria
Vöötkood
5907782789022
Tüüp
Naiste
Raami materjal
Teras
Eesmine amortisaator
Pole
Tagumine amortisaator
Pole
Ketaspidurid
Pole
Aasta
2021
Rohkem
Vähem
Pakkimisvalikud
Tarne
Tootja pakend
Pead jalgratta ise sõitmiseks ette valmistama - Tasuta / Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva

Jalgratas tarnitakse tootja originaalpakendis (tavaliselt eemaldatud esiratta, juhtraua, sadulaga), mis tagab kaupade ohutuse ladustamisel ja transportimisel. Ostes sellises pakendis jalgratta, peab Ostja ise või tema valitud rattameister selle sobivalt kasutamiseks ette valmistama – kokku panema, ühendama ja reguleerima.

Tarne
XL pakendis
Jalgratas saadetakse kulleritega – komplekteeritud ja seadistatud + 26,90 € / Pakkimisaeg 3 - 6 päeva

Enne väljasaatmist valmistatakse jalgratas ette sõitmiseks – pannakse kokku, reguleeritakse ja pingutatakse. See tarnitakse pakendatuna spetsiaalsesse pappkarpi. Peale jalgratta kättesaamist tuleb vaid ühendada ja kinnitada pedaalid, seadistada juhtraud ning sadul õigesse asendisse ja saabki sõitu alustada. Laste jalgratastele võib olla vaja kinnitada ka abirattad ja -varras, kui need on komplektis. Täiendavalt ostetud tarvikute ning aksessuaaride paigaldamine ei sisaldu teenuse hinnas.

Arvustused toote kohta - Jalgratas Monteria Limber 16" white-pink
Kirjuta oma arvustus

Jalgratas Monteria Limber 16" white-pink

Kirjuta oma arvustus