0zł

Jalgratas AZIMUT Holland Retro 28" 3-speed 2023 burgund

Toote kood: AZI21096

Alternatiivsed tooted

Toote saadavus
kuvatakse pärast suuruse valimist
Küsi toote kohta
close
Tootepäring
 
Kirjeldus - Jalgratas AZIMUT Holland Retro 28" 3-speed 2023 burgund
FRAME: Steel, RETRO style, low profile, size – 17" (~43CM)FORK: rigid, steelHEADSET: 1", threadedCHAINWHEEL: single speedBB-SET: cartridge, machinery bearingsBRAKES: V-brake/coaster brakeCHAIN: single speedREAR DERAILLEUR: 3-speed internal gearSHIFTERS: 3-speed internal gearHUBS: Steel / 3-speed internal gear-speed: if your model has SturmeyArcher hub - gear change is possible only when coasting (not pedaling)RIMS: 28", DoubleWall, aluminiumTIRES: 28 x 1.75 (47-622)STEM: adjustable heightHANDLEBAR: CityLineSADDLE: CityLine, with springs, comfortable, widePEDALS: Plastic, antislipACCESSORIES: rear wheel cover, front basket, carrier, LED lights, kickstand, mudguards, chainguard
Toote üksikasjad
Toote nimi
Jalgratas AZIMUT Holland Retro 28" 3-speed 2023 burgund
Toote kood
AZI21096
Tootja
Azimut
Vöötkood
2099900019746
Tüüp
Naiste
Raami materjal
Teras
Eesmine amortisaator
Pole
Tagumine amortisaator
Pole
Ketaspidurid
Pole
Aasta
2023
Rohkem
Vähem
Pakkimisvalikud
Tarne
Tootja pakend
Pead jalgratta ise sõitmiseks ette valmistama - Tasuta / Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva

Jalgratas tarnitakse tootja originaalpakendis (tavaliselt eemaldatud esiratta, juhtraua, sadulaga), mis tagab kaupade ohutuse ladustamisel ja transportimisel. Ostes sellises pakendis jalgratta, peab Ostja ise või tema valitud rattameister selle sobivalt kasutamiseks ette valmistama – kokku panema, ühendama ja reguleerima.

Tarne
XL pakendis
Jalgratas saadetakse kulleritega – komplekteeritud ja seadistatud + 26,90 € / Pakkimisaeg 3 - 6 päeva

Enne väljasaatmist valmistatakse jalgratas ette sõitmiseks – pannakse kokku, reguleeritakse ja pingutatakse. See tarnitakse pakendatuna spetsiaalsesse pappkarpi. Peale jalgratta kättesaamist tuleb vaid ühendada ja kinnitada pedaalid, seadistada juhtraud ning sadul õigesse asendisse ja saabki sõitu alustada. Laste jalgratastele võib olla vaja kinnitada ka abirattad ja -varras, kui need on komplektis. Täiendavalt ostetud tarvikute ning aksessuaaride paigaldamine ei sisaldu teenuse hinnas.

Arvustused toote kohta - Jalgratas AZIMUT Holland Retro 28" 3-speed 2023 burgund
Kirjuta oma arvustus

Jalgratas AZIMUT Holland Retro 28" 3-speed 2023 burgund

Kirjuta oma arvustus