Tagatuli ProX Izar S COB LED E-bike DC3.7V-12V for carrier
Toote kood: LAMR313
Küsi toote kohta
close
Tootepäring
Kirjeldus - Tagatuli ProX Izar S COB LED E-bike DC3.7V-12V for carrier
Product technical specifications
  • Rear lamp dedicated to use on E-Bikes
  • Light source: bright COB LED
  • Maximum light output: 20 Lm
  • 1 operation mode: CONSTANT LIGHT
  • Power supply: DC 3.7V-12V
  • Housing: aluminum, ABS/PC plastic
  • Waterproof class: IP65
  • Lamp mounted to a rear carrier, distance between bolts: 80 mm
  • Lamp can also be mounted vertically or horizontally on seat post with included bracket
  • Cable length: 130 mm
  • Included: connectors 3xK2 and 3zK3, 4mm allen key, plastic bracket for seatpost mounting
  • Size: 19 x 54 x 22 mm