0zł
Filter by
Kategooriad
Hind (min – max)
Tootjad
more... less
Weight
kg kg
Osa suurus
more... less
Tüüp

Talisport kaubad

Talispordivahendid annavad suurepärase võimaluse nautida talverõõme ohutult ja mugavalt. Suusakiivrid ja -prillid on tõenäoliselt kõige tähtsamad talispordi aksessuaarid. Meie kaubavalikus on kvaliteetsed ja sertifitseeritud talispordikaubad eriti hea hinnaga.

Vaata rohkem Näita vähem

Talisport kaubad e-pood

Talispordivahendid annavad suurepärase võimaluse nautida talverõõme ohutult ja mugavalt. Suusakiivrid ja -prillid on tõenäoliselt kõige tähtsamad talispordi aksessuaarid. Meie kaubavalikus on kvaliteetsed ja sertifitseeritud talispordikaubad eriti hea hinnaga. Bikko.ee poest leiad kvaliteetseid saksa SCHWALBE jalgratta naastrehve, mis on eriti vajalikud sõites talvel libedamal teekattel, samuti ka UVEX WINTERi talispordikaupu, alates kiivritest (nii täiskasvanute kui ka laste suusakiivrid) ja prillidest ning lõpetades kiivrisoojenduste ja -patjadega. Kui Sinu kirg on murdmaasuusatamine, aitab kvaliteetne suusakiiver tagada suusatamisel Sinu ohutuse. „Toodetud UVEXi poolt“ tähendab kvaliteedilubadust. Seepärast on tootja määranud enda toodetele ja tootmisseadmetele ranged standardid. UVEXi suusakiivrite ning -prillide, suuruste ning värvide lai valik aitab tagada nii suusatamise meeldivuse, ohutuse kui ka maksimaalse mugavuse.

  • 1. Bikko.ee poes saad alati professionaalset nõu. Kui Sa ei tea või ei suuda otsustada, millised talispordivahendid Sulle kõige paremini sobivad või millised jalgratta talverehvid tuleks valida, võta ühendust meie konsultantidega, kes aitavad valida kõige sobivama lahenduse. Ühendust saad võtta e-posti teel [email protected] või telefoni teel +372 555 14880.
  • 2. Bikko.ee poodides on talispordivahendid eriti heade hindadega!
  • 3. Erinevad värvid, disainilahendused ja -tüübid. Endale sobiva leiab igaüks!
  • 4. Paindlikud makseviisid mistahes kauba soetamisel (võimalus maksta pangaülekandega, läbi Paysera süsteemi, järelmaksuga, tasuda kullerile kauba kohaletoimetamisel).
  • 5. Mugavad kauba tarneviisid (kohaletoimetamine kulleriga, kättesaamine pakiautomaadist).
  • 6. Kiire tarne, kui kaup on meie laos. Tarnime kauba 2–3 tööpäeva jooksul.
  • 7. Kauba tagastamise garantii, kui see ei meeldi või ei sobi.
  • 8. Kõigile suusaprillidele, -kiivritele ja talverehvidele anname vähemalt 2-aastase garantii.
  • 9. Tihti saad selliseid kaupu, nagu jalgratta talverehvid, suusaprillid, suusakiivrid või aksessuaarid soetada meie poes odavamalt: rakendame allahindlusi, korraldame kampaaniaid, väljamüüke.