0zł
Filter by
Kategooriad
Hind (min – max)
Weight
kg kg
Raami suurus
more... less
Tüüp
Raami materjal
Eesmine amortisaator
Tagumine amortisaator
Ketaspidurid
Aasta

Merida jalgrattad

Merida jalgrattad ja nende tüübid Merida jalgrattatootja toodab laia valikut jalgrattaid: maastiku-, hübriid-, maantee-, triatloni-, cyclocross, naiste-, linna-, elektrirattad, jalgrattad teismelistele ja lastele. Maastikurataste (MTB) seast on kõige tuntumad Merida Big Nine, Big.Nine XT Edition, Big.Nine 20-D, samuti Big Seven, Juliet, One-Forty, One-Twenty, Ninety-Six, One -Sixty, Big.Trail ja Matts and Matts J team model maastikurattad (MTB). Merida jalgrattad on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega, kõrge kvaliteediga osadega ja tugeva raamiga. Merida hübriidrataste puhul on Merida Crossway jalgrattad meestele ja naistele on ikka veel populaarsed. Crossway hübriidratastel on lööki absorbeeriv esihark, reguleeritav juhtraud ja need on tavaliselt varustatud hüdrauliliste piduritega. Loe lisaks...

Lisaks saab neid jalgrattaid varustada paneelide, valgustite komplekti, jaluse ja muude tarvikutega. Crossway (sh Crossway Urban) hübriidrattad on suurepärane valik nii pikematele kui ka lühematele matkadele. Cyclocross/gravel jalgrattad on ideaalne valik maanteel ja maastikul sõitmiseks; naiste jalgrattad on spetsiaalselt konstrueeritud raami geomeetriaga. Maanteerataste puhul on need jalgrattad valmistatud kasutades tipptasemel tehnoloogiat ja nendega sõidavad Merida Bahreini meeskonnaliikmed. Kõige populaarsemaid maanteerattaid: Reacto and Scultura, Silex, pakutakse meie kaupluses. Cyclocross rataste tootjad: Merida Mission, Mission CX, Cyclo Cross. Pakume ka Merida jalgrattaid lastele ja teismelistele.
 
Miks valida Merida jalgrattad? Ajalugu ja tagasiside
Merida Industry Co. Ltd asub Yuanlini linnas Taiwanis. Ettevõtte asutati 1972. aastal Ike Tsengi (1932–2012) poolt. Ettevõtte nimi ei ole juhuslik: kolme silbi ME, RI, DA tõlkimine tähendab ettevõtte soovi luua mitte ainult atraktiivseid, vaid ka kvaliteetseid tooteid, mis võimaldavad kõigil oma eesmärki mugavalt saavutada. Esimesed Merida jalgrattad toodeti aastal 1973, 10. juulil 1988. aastal loodi kaubamärk Merida.
 
Tänaseks on Merida maailmakuulus ja tuntud jalgrattatootja, keda kirjeldab hästi fraas "Saksamaal loodud, Taiwanis valmistatud". Mida see tähendab? Oma tootmises arendab, kohandab ja katsetab Merida uusimaid tehnoloogiaid, mida katsetatakse tootja teaduskeskuses Saksamaal. Jalgrataste masstootmine toimub Taiwanis, kus tehas asutati. Saksamaal läbiviidavad teadusuuringud ja kujundus võimaldavad toota kvaliteetseid jalgrattaid. Seda tõendab ettevõtte eluaegne garantii jalgratta raamile. Merida on üks maailma kuulsamaid jalgrattatootjaid, kes kavandab, valmistab ja müüb jalgrattaid 77 riigis üle kogu maailma, sealhulgas Ühendkuningriigis, Austraalias, Euroopas, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas.
 
Professionaalsed jalgratturid on juba ammu tunnustanud Merida jalgrattaid ja nende kvaliteetseid osasid. Rohkem kui 30 aastat on erinevad jalgratturid valinud MERIDA jalgrattad. Merida jalgrataste ja ka teie vajadustele vastava varustuse valimine teeb sõitmise vahvaks ja mugavaks.
 
Merida on jalgrattaspordi aktiivne sponsor
MERIDA on juba üle kümne aasta aktiivselt toetanud maailma parimaid jalgrattureid. Kuni 2016. aastani oli Merida MULTIVAN MERIDA BIKING TEAM-i sponsor ja jalgratta tarnija ning see meeskond on üks edukamaid jalgratta meeskondi. Merida professionaalsete jalgratturite meeskonnad ning meeskonna jalgratturid saavad tihti võistlustel kõrgeid kohtasid. Merida Bahrein on üks tuntumaid maanteeratturite meeskondi.
 
Bikko.ee jalgrattapood - kõrge kvaliteediga Merida jalgrataste müük erakordselt hea hinnaga!Rohkem teavet MERIDA jalgrataste kohta: http://www.merida-bikes.com

Merida jalgrataste kataloog: https://www.bikko.lt/jalgrattad/merida-jalgrattad/

Vaata rohkem
Näita vähem