0zł
Filter by
Kategooriad
Hind (min – max)
Weight
kg kg
Raami suurus
more... less
Tüüp
Raami materjal
Eesmine amortisaator
Tagumine amortisaator
Ketaspidurid
Aasta

Romet jalgrattad

See kaubamärk on saanud alguse 1949 Poolas asutatud suurimast jalgrattatehasest Romet.
Parimatel aegadel ulatus ROMETi jalgrataste tootmine 1000 000–1 200 000 ühikuni aastas. Poola tänavail domineerisid järgmised mudelid: Wigry, Jubilat, Zenit, Konsul, Gazela, Kometa, Wagant, Passat, Meteor, Orkan, Jaguar, Huragan, Universal, Reksio, Flaming.

Selle aja jooksul vahetusid ROMETi tehaste omanikud, mõned suleti või reorganiseeriti, kuid 1999 ostis ARKUS Jastrowie linnas asuva tehase ja aasta pärast ka Kowalewos asuva tehase. Tehaste uus omanik sai ka õigused hallata kaubamärki ROMET.

2005 liideti Jastrowie, Kowalewo ja Podgrodzie tehased ühtsesse struktuuri – ARKUS & ROMET Group. Juba 2009 uuendas kontsern ROMETi jalgrataste kaubamärgi tootmist ja kaubandust. Samuti on alustatud taas logo Pegasusega kasutamist ja naastud varasemate jalgrattamudelite nimede juurde.
Praegu ei saa ettevõte ARKUS & ROMET pakkuda mitte ainult jalgrattaid, vaid ka mootorrattaid, motorollereid ja koguni elektriautot Romet 4E. 2012 sai kontsernist Korea päritolu HYOSUNGi mootorrataste ainuesindaja Poolas.

Rohkem teavet ARKUS & ROMET Groupi kohta: http://www.arkus.com.pl

Vaata rohkem
Näita vähem