0zł

Tõukeratas PUKY SpeedUs ONE blue

Toote kood: 5001
Vabandame, kuid seda toodet ei ole enam võimalik tellida. Soovitame vaadata teisi selle kategooria tooteid või esitada päringu alternatiivse toote pakkumisele.
Küsi toote kohta
close
Tootepäring
 
Kirjeldus - Tõukeratas PUKY SpeedUs ONE blue
PUKY - BUILT WITH SAFETY IN MINDMaximum load: 100 kgWEIGHT: 4.8 kgFoldable frame for easy transportation and storageHigh value foam tyresBall bearing steeringNon-Slip platformHigh resistant powder coatingKick-footbrakeMADE IN GERMANYPUKY vehicles are developed, designed and produced in Germany. A well thought-out concept which guarantees a high product quality
Toote üksikasjad
Toote nimi
Tõukeratas PUKY SpeedUs ONE blue
Toote kood
5001
Tootja
Puky
Vöötkood
4015731050015
Tüüp
Unisex
Raami materjal
Alumiinium
Eesmine amortisaator
Pole
Tagumine amortisaator
Pole
Ketaspidurid
Pole
Aasta
2021
Värv
BLUE
Rohkem
Vähem
Pakkimisvalikud
Tarne
Tootja pakend
Pead jalgratta ise sõitmiseks ette valmistama - Tasuta / Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva

Jalgratas tarnitakse tootja originaalpakendis (tavaliselt eemaldatud esiratta, juhtraua, sadulaga), mis tagab kaupade ohutuse ladustamisel ja transportimisel. Ostes sellises pakendis jalgratta, peab Ostja ise või tema valitud rattameister selle sobivalt kasutamiseks ette valmistama – kokku panema, ühendama ja reguleerima.

Tarne
XL pakendis
Jalgratas saadetakse kulleritega – komplekteeritud ja seadistatud + 26,90 € / Pakkimisaeg 3 - 6 päeva

Enne väljasaatmist valmistatakse jalgratas ette sõitmiseks – pannakse kokku, reguleeritakse ja pingutatakse. See tarnitakse pakendatuna spetsiaalsesse pappkarpi. Peale jalgratta kättesaamist tuleb vaid ühendada ja kinnitada pedaalid, seadistada juhtraud ning sadul õigesse asendisse ja saabki sõitu alustada. Laste jalgratastele võib olla vaja kinnitada ka abirattad ja -varras, kui need on komplektis. Täiendavalt ostetud tarvikute ning aksessuaaride paigaldamine ei sisaldu teenuse hinnas.

Arvustused toote kohta - Tõukeratas PUKY SpeedUs ONE blue
Kirjuta oma arvustus

Tõukeratas PUKY SpeedUs ONE blue

Kirjuta oma arvustus